Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Laboratori Veterinar Bio-V

Laborator Bio-VAdressa: Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Nr. 91 Tiranë

(Pranë Prokurorisë së Tiranës)

Tel: +355 42469207

e-mail: infobiov@gmail.com

OFERTE SPECIALE

OFERTE SPECILE

Lista e cmimeve: Kliko këtu për të parë listën e cmimeve

Sëmundjet kryesore në gjedhë dhe të imta: Kliko këtu për të parë këtë material

Sëmundjet në Derra: Kliko këtu për të parë këtë material

Sëmundjet në shpendë: Kliko këtu për të parë këtë material

 


Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: