Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Pytësori rreth qenit


2 Komente

  1. Thjesht Miri thotë:

    Kam Nje Pyetje , Qeni , im , ka 2 jav qe mezi han , dhe rrin si i lodhur , nuk rrin dot ne kembe ,se ska fuqi , syte kan filluar ti verbohen , vaksinen ja kam bo cdo vit cfare mund te kete ? ju lutem me ndihmoni , a mund te jete serioze ?

Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: