Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Për veterinerët » Emergjencat

Emergjencat


3 Komente

  1. shabanifatlum thotë:

    pershendetje kam shume shume deshire te lexoj materialet e mbrojtura per veterineret por spo mundem.Ju lutem shum a keni mundsi tme tregoni se si eshte fjalkalimi

    • Fatlum pershendetje dhe faleminderit per deshiren qe keni per te mesuar sa me shume. Materialet qe jane tek dritarja “Per Veterineret” jane te lexueshme vetem nga te diplomuarit Mjek Veteriner si dhe studentat e veterinarise. Ato jane te mbrojtura me fjalekalime dhe keto fjalekalime behen te ditura tek forumi dhe gurpi “Veterineret” . Nese jeni student , ju lutem na dergoni te dhenat tuaja dhe ne menjehere do ju paraqesim fjalekalimet e nevojshme. Suksese !

    • Fatlum , revista “Veterineret” eshte e ndare ne 2 kategori: Per dashamiresit e kafsheve dhe pronaret, si dhe per te diplomuarit dhe studentat e fakulteteve te veterinarise. Materialet per dashamiresit e kafsheve , mund te lexohen nga te gjithe. Kurse artikujt profesionale per mjeket veterinere, do te mund te lexohen vetem me fjalekalimet perkatese. Nese keni pyetje te tjera , ju lutem na shkruani ne adresen tone te emailit. Ju faleminderit !

Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: