Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Për veterinerët » Imunologji

Imunologji


1 Koment

  1. Avni Haxholli thotë:

    pershendetje dhe nese kish pas mundesi mem tregu ose me ma dergu literaturen ne lenden e mikorbjologjis dhe imunologjis tung kaloni mir

Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: