Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Figura të Shquara të Mjekësisë Veterinare Shqiptare

Figura të Shquara të Mjekësisë Veterinare Shqiptare

Në këtë rubrikë do të sjellim disa nga momentet historike dhe të rëndësishme të Veterinarisë Shqiptare si dhe me respekt do të nderojmë jetën dhe veprën e disa prej figurave më të shquara të Mjekësisë Veterinare Shqiptare.


Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: