Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Për veterinerët » Pyetësorë dhe formularë të ndryshëm » Mendimi juaj rreth seminareve dhe konferencave online!

Mendimi juaj rreth seminareve dhe konferencave online!


1 Koment

  1. Metush Rama thotë:

    DICKA PER KETE SEMINARE, KONFERENCE ONLINE ! TE GJITHE TE INTERSUARIT PER KETE, THEMI SE JANE KALUAR NE KURIKULAT E FAKULTETIT, POR VLERA DHE VLERESIMI NUK ESHTE VETEM AJO QE MARRIM DREJTE PER SEDREJTI , POR PER TE REJAT NE DINAMIKEN E KERKIMEVE, NJOHJEN NGA AFER TE TYRE NGA NE SI SPECIALISTE TE KESAJ FUSHE! NJE TEME SHUME E RE, E KOHES DHE ME TE DHENA TE REJA TE SHKENCES, VLERA QE MJEKSIA VETERINARE KA PER OBLIBIMIN E SAJ PER POPULLATEN NE SHERBIM TE SHENDETIT PUBLIK, MJEDESIN, MIREQENIEN DHE SHENDETIN E KAFSHEVE! NË MBËSHTETJE TË THËNIES SË L. PASTËR,-KUR ZBULOJ TËRBIMIN : ”MJEKU HUMAN SHPËTON NJERIUN, KURSE MJEKU VETERINER, SHPËTON NJERËZINË”. NE VAPROJME KUDO: NË VENDQËNDRIMET SIPAS HABITATEVE KU JETOJNË, TRAJTIMIN E TYRE, MARRJEN E MOSTRAVE, NË QENDRAT E PËRPUNIMIT, ADMINISTIMI NË KOM-PLEKS, RREGULLAVE TË TRANSPORTIT, APO TË GJITHÇKAJE, NË MBROJTJEN E MJEDISIT, NË FABRIKA, PUNISHTE, STABILIMENTE, NË TË GJITHA NIVELET ETJ. MË PËRGJEGJËSI PROFESIONALE JEMI NË GJENDJE TË BËJMË LIDHJEN MIDIS SËMUNDJES, MËNYRËS SË TRANSMETIMIT, RRUGËVE TË MUNDËSHME, ROLIN E REZERVUARIT, SHKALLËN E INFEKSINEVE, PATOGJENEZË, PERCA-KTIMIN E DIAGNOZËS, TERAPINË SPECIFIKE, PROFILAKSINE…ETJ! (QË GATI E KANE TE PA MUNDUR T’A BËJNË SHKENCAT E TJERA,- GREEN,2006). METUSHI.

Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: