Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Përgatitja e lamës mikroskopike të Demodex canis u soll për revistën   ” Veterinerët ” nga kolegu Dr Atalvin Zhiva.

Lejohet përdorimi i kësaj video për arsye edukative


1 Koment

  1. Xhilda Roko thotë:

    po shume e sakte eshte dhe menyra se si maret materiali, por pas marjes se tij e lyenim me betadine. me respekt.

Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: