Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Për veterinerët » I mbrojtur: Teknika dhe administrim (video + foto) » “Virusi i Nilit Perëndimor në Shqipëri”

“Virusi i Nilit Perëndimor në Shqipëri”

Seminari i pare online i organizuar nga Forumi Mjekesia Veterinare Shqiptare
Pjesa e pare:

1-“Virusi i Nilit Perëndimor”
Profesor Kristaq Berxholi
Universiteti Bujqësor
Fakulteti i Veterinarisë
Tiranë, Albania


Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: