Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Për veterinerët » I mbrojtur: Teknika dhe administrim (video + foto) » Analizat e urinës në praktikën veterinare

Analizat e urinës në praktikën veterinare

Falenderojmë për përgatitjen e kësaj video Dr Atalvin Zhiva

Lejohet përdorimi i videos për qëllime edukative .


Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: