Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Faqja e studenteve

Faqja e studenteve

Të nderuar studentë të Fakultetit të Veterinarisë, ju urojmë suksese në mësime .Për tu bërë një veteriner i zoti kërkon sakrifica dhe mbase pak mundim.Ju këshillojmë ti përkushtoheni bazave teorike që po merrni, pasi do ju ndihmojnë tej mase në të ardhmen si Mjek Veterinerë.Ne në këtë faqe do përpiqemi t’ju ndihmojmë me keshilla dhe konsulta si tani që jeni student, ashtu dhe atëhere kur të jeni në fillimet tuaja si Mjek Veterinere.Jeni të mirëpritur të pyesni për gjithçka.Edhe njehere SUKSESE .


Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: