Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Libraria

Libraria

Anatomia e Kafsheve-Splanchnologya Anatomia e kafsheve Anestezia Veterinare Atlas i anatomise Atlas i Histologjise Broilet.Menaxhimi prodhimeve blegtorale Diagnozat ne semundjet e kafsheve dhe shependeve Farmakologjia Veterinare Fluturat e Shqiperise Gjenetika dhe permisimi rracor i dheneve Gjuha latine ne Mjekesine Veterinare gjuhe latine dhe terminologji mjekesore Gripi i shpendeve hematologjia Veterinare Higjena e kafsheve buqjesore Higjena e ushqimeve Histologjia dhe Embriologjia Hyrje ne Virologji Iktiofauna e Shqiperise Injeksionet anaerobike Injeksionet anareobike Kirurgjia Veterinare koksidiozat K.SH Xhavit Resnja Bash. Shk, Aristidh Leka Legjislacioni Veterinar Manual Bletarie Manual per Mbareshtimin e derrave Mardheniet nderkombetare ne fushen e veterinarise Menaxhimi dhe prodhimi i brojlrave Mykotoksikozat Parazitologjia Veterinare Propedeutika Veterinare Riprodhimi i Derrit rracat e maceve me te perhapura ne bote Rritja e lepujve Rritja e shpendeve Sekreti i semundjeve te pergjitheshme Semundejt e Derrit Shendeti Publik Shpendet dhe Gjitaret e Shqiperise Shtepia gjenetike e derrave ALIBEA Shtimi dhe rritja e peshqeve Virologjia Veterinare Zoologjia e pergjitheshme zoonozat


Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: