Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Hyrje »

Revista online “Veterineret”

Postimet e reja

Arkiva jonë

Jepni adresën tuaj email që të pajtoheni te ky blog dhe të merrni me email njoftime postimesh të reja.

Bëhuni tok me 873 pajtimtarë të tjerë

Sipas kategorive

About us!

logo_vet_com_finale_transpWho are we?
We are a group of veterinarians who have created the Albanian Veterinary Medicine Forum to connect with our fellow Albanian colleagues around the world.

Our Purpose:
Our aim is to unite Albanian veterinarians worldwide and provide them the opportunity to consult among colleagues, share information, and materials. We hope to create an environment where colleagues will also be able to exchange ideas and have the opportunity to read the scientific studies related to the field of veterinary medicine.

Who is in this forum?
This group has some real pioneers with colleagues from Albania, Kosovo and Macedonia, but the members of this forum, those who will be able to do this site its true justice, are all those colleagues who will be active participants.

Read more : About us

4 tetor dita e kafsheve

dita boterore veterinarise 2013

Nuk lejohet ripublikimi pjeserisht apo te plota, i artikujve te revistes online “Mjekesia Veterinare Shqiptare”! .

Keto ripublikime jane te ndaluara te botohen pa lejen e marre nga redaksia e revistes. Ju lutemi ne çdo rast citimi apo referimi nga tekstet tona, shenoni linkun perkates ne veterineret.com

Për pyetje dhe sugjerime ju lutemi të na shkruani në adresën : info@veterineret.com

 ________________________________________________________

Mjekësia Veterinare Shqiptare
http://www.veterineret.com/
info@veterineret.com
veterineret@yahoo.com


Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Revista online “Veterineret”

Kalendar

Qershor 2011
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Këtë e pëlqejnë %d blogues: