Revista Mjekësia Veterinare Shqiptare

Hyrje » Shpresa e një qeni të braktisur

Shpresa e një qeni të braktisur

Kjo është historia e një qeni të braktisur i cili për më shumë së 2 muaj vazhdonte të priste të zotin tek vendi ku ai e kishte braktisur me shpresën se i zoti do të kthehej përsëri. Ngjarja është sjellë nga Tailanda dhe flet për vitin 2014.
ngjarja1ngjarja2ngjarja3ngjarja4ngjarja5ngjarja6ngjarja7ngjarja8ngjarja9ngjarja10ngjarja12

Advertisements

Na shkruani

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: